[wpb_childpages]
CLASS TOPPERS 2018-2019
Class | Rank | NAME |
---|---|---|
KG A | I | AYAAN KHAN |
II | SHREYANSH SAHOO | |
III | ARNAV KUMAR | |
KG B | I | MAYUKH MALIK |
II | AYAAN RIAZ ISLAM | |
III | ISHAN GHOSH | |
KG C | I | SHIVA BISWAS |
II | MUHAMMAD MUTAYYIB | |
III | AKSHAT VERMA | |
KG D | I | PAUL THOMAS |
II | MRINAL CHATURVEDI | |
III | RAGHIB RAHMAN | |
1 A | I | ATIKSH PANDIT |
II | REHAN KHAN | |
III | AKSHAJ SHARMA | |
1 B | I | AADYAN MISHRA |
II | ABHISHEK TOPNO | |
III | SANCHIT DOBRIYAL | |
1 C | I | AGASTYA ARUN |
II | MOHAMMAD ANZAR HAMEED | |
III | ATHARVA SINGH | |
1 D | I | MUHAMMAD SADAN |
II | RUSHAN RAJA | |
III | ANSH KUMAR | |
2 A | I | MEVIN SAJI |
II | ESHAL AHMAD NEHAL | |
III | KUSHAGRA SINGH | |
2 B | I | DARSH KHANNA |
II | JEWEL JACOB JOHN | |
III | AAYUH DHALL | |
2 C | I | ANJANEY AWASTHI |
II | KANISHK RAI | |
III | MOHAMMAD HAZIQ KHAN | |
2 D | II | VIHAAN SHAH |
II | ANAY SEHGAL | |
III | KIYAAN NAGARWAL | |
3 A | I | PARTH MANDAL |
II | JOHN AUGUSTINE TITUS | |
III | PRAGUN MATHUR | |
3 B | I | SHOURYA SRIVASTAVA |
II | AARUSH GAKKHER | |
III | YATHARTH MOHINDRU | |
3 C | I | ARNAB SINGH KATARA |
II | HARSHIL DAS | |
III | GITANSH CHAKRAVARTY / VIVAAN GOEL | |
3 D | I | ASESH MOHANTY |
II | NAVEEN KRISHNA | |
III | SEILENSOUN SITLHOU | |
4 A | I | SYED MUZAMMIL HUSSAIN |
II | ARYA | |
III | HAMMAD AHMED | |
4 B | I | RISHABH BORA |
II | LISHAN PURI | |
III | MOHAMMAD SARIM | |
4 C | I | SREEHARI GANESH |
II | ADHIN BENNY | |
III | ABHINAV SHUKLA | |
4 D | I | SOMRAJ BANIK |
II | ADITYA GAUTAM | |
III | YASH VARDHAN SHUKLA | |
5 A | I | NAMAN VIJAY PANPALIA |
II | RITIK DAVID | |
III | SYED ARHAM ALI | |
5 B | I | HAMZA AHMAD KHAN |
II | AADITYA GOEL | |
III | ZAYYAN AHMAD | |
5 C | I | MUHAMMAD YAHYA SIDDIQUI |
II | JAJAT NANDA | |
III | OMKAR | |
5 D | I | PUSHAN DAS |
II | SUBHAAN AHMED ANSARI | |
III | JERALD JOVEN / PRIYANSHU RANJAN | |
6 A | I | SIDHARTH SAIKIA |
II | MOULIK HINDOLIA | |
III | SYED UMAR MASOODI | |
6 B | I | DOMINIC AUGUSTINE THOMAS |
II | JEET MISHRA | |
III | AADAWYA | |
6 C | I | ATIF HAQUE |
II | ARNESH BISWAS | |
III | RISHIRAJ DASGUPTA SUR | |
6 D | I | SUSHOBHIT SEN |
II | RAHIL NEHAL | |
III | ADHIRAJ BAUL | |
7 A | I | PRANAV BADONI |
II | HARINARAYAN RAJENDRA BABU | |
III | ADITYA CHANDRA | |
7 B | I | VARGHESE PHILIP |
II | NAYAN MODAK | |
III | ROBIN SHAH | |
7 C | I | ENDHANEEL DAS |
II | DAKSH TECKCHANDANI | |
III | NAVNEET KRISHNA | |
7 D | I | MIHIR SAMANYU T |
II | CHIRANTAN MAITI | |
III | STEFFIN GEORGE | |
8 A | I | UTSAV JANA |
II | NIDISH CHETTRI | |
III | SWASTIK GOSWAMI | |
8 B | I | MOHD SHOZAB |
II | SHUBHAM JHA | |
III | ABDULLAH KHAN | |
8 C | I | PRANAV MAHESHWARI |
II | VAIBHAV KUMAR | |
III | GYANVIR SINGH | |
8 D | I | AYUSH KUMAR SHARMA |
II | AARATRIK PAUL | |
III | SUBHODEEP MAJI | |
9 A | I | DEBJIT BANERJI |
II | SAMUDRANIL ROY | |
III | AMMAR AHMAD | |
9 B | I | KARTIKAY SINGH JAGIRDAR |
II | AARON MATHEW JACOB | |
III | ARYAN SOMAN | |
9 C | I | MOHAMMAD HIBBAN ALI |
II | SYED AYAAN HUSSAIN | |
III | SANIT JAIN | |
9 D | I | SHAYON MITRA |
II | ABHINABA BHAKAT | |
III | ABHIRUP BANERJEE | |
11 A | I | ANTONY CECIL P KONIKKARA |
II | DHRUV RAINA | |
III | RITWIK JHA | |
11 B | I | HARDKI SHUKLA |
II | AVI VASHISHTA | |
III | AAYUSH KASHYAP | |
11 C | I | ABDUL BASIT |
II | AYAAN ZAMAN | |
III | JAI KANOJIA | |
11 D | I | SOURAV GERA |
II | VEDNAG KAIN | |
III | ROBIN BHATTACHARYA |